8 травня в Україні відзначають День пам'яті та примирення — пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму». Символ відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги – червоний мак.

З нагоди свята було запрошено учасника бойових дій Стельмаха О,М

 Веселі Великодні гаївки на подвір'ї нашої школи!!!!

Свято Благовіщення одне із найбільших весняних свят. Слово "Благовіщення" означає добру, радісну звістку про те, що почалось звільнення роду людського від гріха і вічної смерті. В церкві в цей день святять проскури, а господарі в Україні випускають із хлівів тварин, щоб чули  весну.

В нашій школі було проведенно  учнями 4 класу з класоводом Чихарівською Г.І імповізовано-театральнізоване дійство з нагоди Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Тематичний вечі "Побудь зі мною у тиші"

У селі Пістинь Косівського району на Івано-Франківщині діє туристично-мистецький комплекс «Маєток Святого Миколая», у якому побувала наша шкільна сім'я!!!!!!!

Єдиний у світі музей писанки збудовано в місті Коломия. Таким чином коломийський пам'ятник є найбільшою писанкою в світі. Це єдиний у світі музей писанкового розпису... Архітектурна споруда у формі найбільшого у світі писанкового яйця стала візиткою Коломиї.( Учні нашої школи були в захваті від такого чудового музею.)

125-річниця Йосипа Сліпого.З нагоди річниці в школі було проведенно в школі свято.«Ми не маємо права забувати основоположників, тих хто так багато зробив для церкви і для суспільства. Пишаємося, що Йосиф Сліпий з нашого краю. Він жив тут,  у Тернополі. Вчився у гімназії, пізніше вступив у духовну семінарію. Він після смерті митрополита Андрея Шептицького перебрав провід над Галицькою митрополією.Він – великий мученик, син української Христової церкви. Через те, що не погодився на пропозиції радянської влади перейти на православ’я, був знову засуджений та 18 років відбував заслання у таборах, – розповів Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії о. Василій Семенюк.

, З метою виховувати в учнів любов до Батьківщини, повагу до героїчного минулого свого народу, виховувати усі якості громадянина, який братиме активну участь у формуванні майбутнього своєї держави, в нашому закладі було проведено виховний захід День Соборності .

Ось так проходило свято Миколая в нашій школі.

В нашій школі для учнів початкових класів була проведенна виховна година до тижня права ''Права дитини''.У формі казки та цікавої гри учнів було ознайомленно з основними  правами та обов'язками учнів.Діти брали активну участь у проведенні конкурсів відгадуванні зашифрованих прав і обов'язків у казках,були проведенні цікаві вікторини,відгаданні ребуси.Кожна дитина брала активну участь у  виховному заході всі були в гарному настрої  і чудово відпочили!

Виховний захід дня пам'яті жертв голодомору.Основною метою заходу була донести до свідомості дітей трагічну сторінку тяжкого минулого наших предків.Вшанувати пам'ять замучених голодом і політичними репресіями людей.Учні школи запалили на знак пам'яті свічки.

Виховний захід прис'ячений до свята Різдво Богородиці.Організатором свята була вчетелька християнської етики -ЗВР Дохват О.О

Учні 3 класу нашої школи під керівництвом своє вчительки Папариги Світлани Григорівни підготували цікаву конкурсну програму ,в якій витав дух осені.Адже третьокласники захоплювали  і дивували присутніх у майстерності з приготування українського борщу.Але перед тим команди "Огірочки і "Помідорчики'' продемонстрували свою уважність,кмітливість при відгадуванні загадок,де відгадками були дари полів і садів,вправність при телебленні качанів кукурудзи,впізнавали на дотик із казкової коробочки  овочі,із заплющеними очима на смак.Учасники конкурсу порадували присутніх мелодійністю народних пісень,декламуванням віршів,в яких підкреслювали різноманітність і щедрість природи.Третьокласники подарували усім радість і гарний настрій.

10.11.2016 року в нашій школі відбулося свято прис'ячене Дню української писемності.Учні школи брали активну участь у проведенні свята,інніціатором якого була вчителька української мови та літератури Ваврик Галина Володимирівна

День українського козацтва

День вчителя

30.09 у Вишніччицькій школі відбулося свято вчителя,де учні нашої школи підготували своїм вчителям чудовий концерт.На концерті панувала атмосфера свята багато конкурсів пісень,віршів,смішних сценок.

2 Хвилі Безпечного Інтернету 9-10.02.2016

11.12. 2015 грудня у рамках Тижня права для учнів 9-11 класів  проведено конференцію "Насилля в сім'ї"

На початку конференції учні переглянули відеоролик "Жорстоке поводження з дітьми"

Після перегляду учням було запропоновано розповісти історію цієї дитини. Учениці 9 класу Захарків Анна та Голь Тетяна підготували презентації на теми "Насилля в сім'ї" та "Види та форми насилля"

Після обговорення презентацій учні переглянули відеоролик  "Притча про цвяхи"

Після чого сформулювали Заповіді Щасливих дітей своїм батькам:

  • Поважайте нас!
  • Не засуджуйте нас!
  • Любіть нас!
  • Не забувайте про нас!
  • Розумійте нас!
  • Довіряйте нам!
  • Розмовляйте з нами!
  • Будьте терплячі до нас!
  • Допомагайте нам!
  • Почуйте нас!

27 листопада2015р. наша школа взяла участь в онлайн-конференції на тему: "Формування здорового способу життя як ресурс успішності сучасного підлітка".

Запрошення на цей захід ми отримали від організатора конференції Дабдіної Олени Станіславівни, вчительки англійської мови Харківської гімназії №14.
 Крім учнів Харкова і Вишнівчика, на конференції, яка проходила в он-лайн режимі, виступили наймолодші учасники - учні початкових класів з  Першотравенської ЗОШ №2 Дніпропетровської області.


Члени журі (Михайльова К.Г., д.с.н., професор, проректор ХГУ "НУА"; Даниленко Г.М., д.м.н., професор, зав.кафедрою гігієни і соціальної медицини ХДУ ім.Каразіна, Глібова Т.О., к.м.н., доцент) дали високу оцінку цьому заходу.
Від нашої школи доповідачами були семикласниці Винницька Марта (науковий керівник  - вч. хімії Винницька З.В.) та Притка Вікторія (науковиий керівник - вч. математики та інформатики Попель С.М.). 
Притка Вікторія виступила з темою " Успішний учень та тютюнопаління - несумісні"
Винницька Марта представила роботу "Правильне харчування - запорука здоров'я школяра"

Після виступів професор Даниленко задавав дівчаткам запитання  про те, чи презентували вони свої роботи однокласникам і якою була їх реакція. Робота Притки Вікторії отримала диплом ІІ ступеня, а Винницької Марти - ІІІ ступеня. Всі учасники конференції та їх наукові керівники отримають відповідні сертифікати. 






















Та найкорисніше для нас - це досвід участі в такому заході. Ми дізналися про проектні роботи, які проводяться учнями та вчителями в Харкові та Першотравенську, навчилися користуватися он-лайн кімнатою для конференцій за технологією meetcheap.com
В конференції брали участь 19 школярів. Виступи були змістовними, актуальними, містили в собі цікаві учнівські дослідження та висновки, одержані з них. Заплановано опублікувати електронний збірник учнівських робіт. 

Всі учасники конференції налаштовані на подальшу плідну співпрацю.

Громадський захист міжобласного всеукраїнського проекту"Змінимо звички!" , присвяченого боротьбі з тютюнопалінням 19.11.2015

19 листопада 2015 р. у нашій школі відбувся відкритий громадський захист міжобласного всеукраїнського проекту"Змінимо звички"
Символічно, що внаслідок сумної статистики саме ця дата 20 років тому була оголошена онкологічним співтовариством Сполучених Штатів Америки як
 Міжнародний день відмови від куріння.  
 Такий масштабний  проект у нашій школі мав місце вперше, тому було вирішено зробити його презентацію для учнів, вчителів та громадськості з метою:

  • продемонструвати талановитість наших учнів - учасників проекту;
  • показати можливості інтернету для  дистанційної співпраці;
  • виховувати в молоді критичний раціональний погляд на потреби та звички;
  • рекомендувати використання нашого кінцевого продукту -сайту "Змінимо звички!" для виховної роботи з підростаючим поколінням;
  •  для ознайомлення з новітнім методом проектної діяльності;
  •  заохотити вчителів та учнів  до вивчення та використання сучасних веб-технологій.

На презентацію проекту були запрошені: учні, батьки, вчителі, громадськість села, семінаристи Тернопільської Вищої Духовної Семінарії, колегіантки Зарваницького колегіуму-інтернату "Знамення", а також їх наставники.

Захід відбувався у вигляді судового процесу над сигаретою, в ході якого у ролі свідків виступили учасники проекту і розказали про свої журналістські та соціологічні розслідування з даного питання. Вони показали присутнім  свої роботи на сторінках нещодавно створеного ними сайту "Змінимо звички". Засідання суду відбувалося за участю учнів 7 класу, а веб-продукти всіх шкіл-учасниць проекту демонстрували учні 11 класу.

Було приємно, коли зал аплодував роботам нашої команди інформатиків, висловлюючи своє захоплення. Колегіантки інтернату-колегіуму "Знамення" сказали, що вони також би хотіли взяти участь у проекті такого масштабу. Наші випускниці щиро жалкують, що цьогоріч покидають школу і вже змушені увесь свій вільний час присвятити підготовці до ЗНО, а тому не зможуть брати участь у наступних проектах.
Та, на мою думку, вони з такими вміннями та навичками зможуть досягнути  всього, що забажають.
В кінці заходу всім учасникам проекту директор школи вручила іменні сертифікати та солодкі подарунки. Учениця 11 класу Бельзецька Наталія підготувала презентацію для свого підсумкового виступу від імені нашої команди "Життя - дароване Богом":

Свято квітів та врожаю. Осінь 2015.

Ось і осінь вже не жалує нас теплом. Відчувається льодяний подув вітру і стає так сумно, бо скоровдарять перші приморозки знищать усю красу ще свіжих троянд і обсиплять із дерев зелене, жовте і багряне листя. Болить душа за цією такою скороминучою красою. Не встигамо насолодитися, як приходиться прощатися.

Саме в такі дні і відбувається у нашій школі свято квітів та врожаю.

Учні кожного класу проявляють свою фантазію та творчість, готуючи композиції для шкільної виставки:

День вчителя. 2 жовтня 2015.

2 жовтня школа святкувала професійне свято вчителів.

11-класники за встановленою традицією організували своє педагогічне самоврядування: директора, завуча і вчителів. Вони з великим ентузіазмом приступили до  педагогічної діяльності.

Навіть роводили справжні уроки.

На фото учениця 11 класу Наталя Бельзецька навчає учнів 3 класу:

Після уроків учні школи організували для вчителів святковий урок на тему: " Учитель - найблагородніша професія на землі"

Вчителі побували у ролі учнів, відповідали на запитання, брали участь у рольових іграх, декламували, співали і танцювали. Свято вдалося. Усі чудово відпочили.

Свято 1 дзвоника. 1 вересня 2015.

Як швидко промайнуло спекотне цьогорічне літо! Багато випускників вже назавжди покинули нашу шкільну домівку, пішли здобувати потрібні для себе і країни професії. 

Але наступило 1 вересня і на шкільному подвір'ї знову стало гамірно і радісно засяяли усмішки дітвори. 

Школо! Струнко! Рівняння на прапор!

Перший дзвоник знову покликав усіх на 1 урок.

1 урок "Ми - нація єдина" у 7 класі

Учні 7 класу за допомогою сучасних веб-технологій самостійно підготували та провели урок для учнів 6 класу та вчителів.

У них все вдалося і вчителі  були приємно здивовані їхньою ерудицією та рівнем володіння ІКТ.

На уроці була використана мозаїчна технологія Blendspase:

Останній шкільний дзвоник by Slidely Slideshow

День ВИШИВАНКИ у Вишнівчицькій ЗОШ І-ІІІ ст by Slidely Slideshow

Не вмирає пам'ять про Героїв

Врятуй нам, Боже, Україну!

Сила народу вимірюється кількістю випробувань, які йому потрібно було здолати. Якщо це справді так, тоді наш народ один з найсильніших. Найсильніша воля, яку нас постійно забирають, найсильніша мова, яку хочуть знищити, найсильніші Герої, які ніколи не помирають у нашій памяті. Вшанувати Героїв України Небесну Сотню та всіх загиблих учасників АТО, зібралися у Вишнівчицькій ЗОШ. Розпочався виховний захід зі слів ведучих про те, що історію свого народу ми пишемо всі разом. Потім усі піднялися із своїх місць, щоб спільною молитвою вшанувати пам’ять жертв Революції  Гідності та всіх загиблих у неоголошеній війні на Сході країни. Хронологія подій на Майдані була відображена у віршах, які зачитували учні школи. Це допомогло глядачам ще раз відтворити у своїй пам’яті страшні події, що відбувалися зимою у центрі Києва. Не залишилися осторонь  цього заходу і учні початкової школи. Четвертокласниці В. Бакшун і Н. Захарків виконали піснюНехай квітує Україна. Слухаючи ці щирі і розумні слова з уст дітей, на очах глядачів почали з’являтися перші сльози. Ще більше розчулили усіх присутніх відеоролики, у яких були відтворені найжахливіші події Революції Гідності. Однак, Євромайдан був сповнений не тільки кривавими подіями. Завдяки ньому всі ми зрозуміли, що в України є не лише загарбницькі і брехливі  держави-сусіди, а й ті, що готові підтримати українців у їхніх прагненнях бути частиною Європи. Тож, пісняГодина нульпрозвучала польською мовою, як подяка цій державі за надану підтримку в часи Євромайдану. Талановито виконали цю композицію учениці 10- го класу Забояк М. і  Бронецька  Д.

Протягом усього виступу глядачі мали змогу поринути у ті події, які на завжди нас змінили. Згадуючи  студентські страйки, силовий розгін Майдану, всі поступово наблизилися до  трьох найкривавіших днів нашої історії. Ведучі заходу Бельзецький А. і Забояк М. розповіли про вихідців з Тернопільщини, які загинули на Майдані в Києві. Далі звучали вірші  в пам’ять про цих мужніх хлопців. Кульмінацією цієї частини заходу стала пісня” Прошу в неба”, яку виконала Забояк М. вслухаючись в слова пісні, ніхто з присутніх не зміг стримати сліз.

Однак, ці найстрашніші дні в історії України не завершилися і досі. Кожного дня списки воїнів – ангелів поповнюються. Тож виховний захід продовжився віршами, в яких возвеличувалися мужність і нескореність наших військових. Усіх зворушила пісня” Повертайся живим” у виконанні Ю.Смолярської та “ Солдати - журавлі” – Д. Бронецької.

Підготувала цей вечір – памяті заступник директора з виховної роботи Карачка І. Саме вона допомогла дітям зрозуміти і сповна усвідомити велику роль людини у формуванні своєї держави. Ірина Василівна хотіла донести до людей незмінну істину, що той, хто не шанує минулого, не є вартий майбутнього.

Підсумок заходу підвела директор школи Винницька З., яка зазначила, що ми ніколи не повинні забувати Героїв, які віддали своє життя за кожного з нас.

Закінчився захід панахидою біля могили Борцям за волю України, яку провели о. Петро Пастух  і о. Іван  Подоляк.         

Вечір памяті завершився, люди покидали приміщення школи зі сльозами на очах та болем у серці. А в повітрі літала і досі невисловлена, тривожна тиша, пронизана нитками памяті за героїв, які змінили життя кожного з нас.

Пройшов лише рік, а здається, ніби всі ми пройшли через вічність.  Адже ,зараз ми живемо в зовсім іншій країні, в країні, заради якої можна померти.

 

 

Сотня, що тримає небо

20.02.2015


Плакало серце. Текли сльози

Рівно рік тому, 20 лютого Україна назавжди змінила свою історію. Протягом трьох найкривавіших днів, у небо пішли найкращі сини свого народу. Для того, щоб вшанувати безсмертний подвиг Героїв Небесної Сотні  у Вишнівчицькій ЗОШ І – ІІІ ст.  відбувся вечір – пам’яті під назвою ”Сотня, що тримає небо”. Виступ розпочався з хвилини мовчання та гімну-реквієм Майдану “Пливе кача по Тисині”. Під час виконання цієї пісні  усі учасники заходу виклали з синьо-жовтих свічок карту України. Далі слово для молитви надали священикам з Марійського Духовного центру. Вони відправили поминальну панахиду за усіма загиблими протягом Революції Гідності та неоголошеної війни на Сході. До присутніх звернувся отець декан Володимир Топоровський, який попросив усіх щиро молитися за мир в нашій країні. Потім  звучали пісні, в яких оспівувалася мужність і сила Небесної Сотні, зачитувалися авторські вірші, присвячені подіям на Майдані. Хронологію подій  Революції Гідності пригадали ведучі. Для того щоб присутні змогли краще відчути атмосферу тих подій, на мультимедійній дошці транслювалися відео та презентації ключових подій Євромайдану. Ролики під назвою Ціна демократії? та Голуба каска, розчулили глядачів до сліз.

Однак, метою цього заходу було розповісти про наших земляків, вихідців з Тернопільщини, які віддали своє життя за вільну Україну. Отож далі звучали пісні та вірші – присвяти цим мужнім хлопцям.

Закінчився вечір – памяті  спільним виконанням пісні А я молюсь за Україну і зверненням до Бога про вічну славу для Героїв та спокій на нашій землі.

Організували цей захід  вчитель християнської етики Вишнівчицької ЗОШ Дохват О. та вчитель музики Шуфліта О. Саме вони подбали про художнє оформлення залу та вклали в цей виступ частинку свого серця.

Здавалося, пройшов вже цілий рік, а біль у серці та сльози на очах  не вщухають  і досі. Тож памятаймо усі, що кожного дня на нас з неба  постійно дивиться Небесна сотня і ставить нам одне питання: Що ти  сьогодні зробив для того, щоб наша  смерть не була марною?

100 днів у школі

 

100 днів у школі

Час іде пришвидшеним кроком. Впевнено ставить камяну стопу назустріч новому і невідомому. Він іде  не озираючись, без жодної можливості повернутися назад. Час йшов дуже впевнено, адже знав: у світі немає нічого, що не підкорялося б йому.

Підвести своєрідний підсумок прожитому і вивченому,зібралися першокласники Вишнівчицької ЗОШ. Під керівництвом своєї вчительки вони влаштували справжнє свято100 днів у школі. Метою цього виступу було перевірити,  чого навчилися першокласники за 100 днів у школі.

Для цього було обрано відповідне журі.  Як і будь – яка контрольна робото, це свято теж  мало свої правила. Вчителька першокласників роздала членам журі хмаринки і сонечка, виготовлені дітьми. За кожну правильну відповідь, гарно розказаний вірш чи виконану пісню учні отримували сонечка, а за помилки або неуважність – хмаринки.

Ознайомившись із всіма правилами, першокласники приступили до роботи. Спочатку діти розповіли про свої враження від школи, заспівали декілька жартівливих пісень і поділилися  планами щодо свої майбутніх професій. Потім до учнів звернувся ведучий цього свята, одинадцятикласник В. Гурняк. Він ознайомив  першокласників  з  пятьма  головними правилами кожного школяра. Та несподівано на святі з’явилися  чарівні гості. Пізнайко, Горішок Знань і Баба Яга прийшли , щоб поспілкуватися з учнями. Звичайно, Баба Яга не повірила, що першокласники вже все вивчили і запропонувала їм виконати завдання. Отож, учні відгадували загадки, грали у груТак чи Ні,Я почну, а ти продовжуй, виконували математичні вправи. Побачивши відмінні знання першокласників, Баба Яга покинула свято.

На завершення до учнів звернувся ведучий, який запропонував їм датиКлятву учня початкової школиі вручив їмпосвідчення першокласника”.

Однак, вирішальне слово залишалося за журі. Саме воно мало дати оцінку роботі школярів. Якою ж була радість учнів, коли вони побачили, що у кожного з них максимальна кількість сонечок.

Також до присутніх звернулася  директор школи Винницька З., яка подякувала за чудово проведений захід.

Але, напевно, найбільше за перебіг цього святі хвилювалася його організатор, вчителька першокласників Папарига С. Адже, саме вона посіяла перші зерна науки у серця 11-ох учнів. Світлана Григорівна вклала у душі своїх вихованців любов до знань і бажання вчитися.

Час знову йшов пришвидшеним кроком. Однак, йшов він вже не так впевнено. Адже знав: єдине, що йому не підвладне  – це справжні знання.

2014-15 н.р. розпочався у нашій школі з уроку "Україна - єдина країна"

Електронні матеріали уроку знаходяться у Хмарному кабінеті. Щоб переглянути, зайдіть як гість.

З0.09.2014 у нас відбулося Свято квітів+Свято врожаю

Учні вклали в пошук композицій свою фантзію та старання, тому їхня експозиція принесла всім задоволення

Кожний клас готував композиції та захищав їх назви.

Флешмоб "Ми за мир!" 30.09.2014

День вчителя - святковий концерт від учнів для вчителів 03.10.2014

День козацтва, 16.10.2014

Герої не вмирають - присвячується річниці пам'яті Небесної сотні

В листопаді 2014 відбулася виставка малюнків, присячених казкам